این مطلب ۸۸۳ بار خوانده شده
رئیس مرکز ترویج جهاد کشاورزی استان سمنان:

میامی با بیشترین سطح زیر کشت کمترین تعداد ناظران را دارد

خبرگزاری بسیج: رئیس مرکز ترویج سازمان جهادکشاورزی استان سمنان گفت: در شهرستان میامی با بیشترین سطح زیر کشت در استان سمنان، کمترین تعداد ناظران به‌کار گرفته شده است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، علی مومن در جلسه کارگروه بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان که در سالن جلسات سازمان بسیج مهندسین برگزار شد، با تبریک ایام ماه مبارک رمضان بیان کرد: در شهرستان میامی با توجه به این که بیشترین سطح زیر کشت استان را دارا است.

وی افزود: متأسفانه تعداد ناظرین کم بوده است و نیاز به نیرو و ناظر بیشتری در این منطقه بوده است و با این وضعیت، اجرای طرح موفقیت آمیز بوده است.

عضو کار گروه کشاورزی و منابع طبیعی بسیج مهندسین استان سمنان در خصوص نقش و حضور بسیج در بخش کشاورزی افزود: حضور بسیج در طرح بسیج همگام با کشاورز بسیار خوب بوده است و امیدواریم که این حضور ادامه داشته باشد.

مؤمن گفت: با توجه به اینکه کار برداشت حتی برای کارشناسان جهاد کشاورزی بسیار مشکل است؛ ولی بسیج مهندسین توانسته با حضور خود حرکت جهادی صورت دهد و سازمان بسیج مهندسین استان سمنان می‏تواند به حفظ و نگهداری کاربری اراضی کمک شایانی کند.

رئیس مرکز ترویج جهاد کشاورزی استان سمنان در خصوص طرح بسیج همگام با کشاورز بیان کرد: بزرگترین موفقیت همین حضور سازمان بسیج مهندسین استان سمنان و بسیجیان در اجرای طرح بوده است که باعث ایجاد انگیزه و کمک به جهاد کشاورزی شده است.

مؤمن افزود: در حال حاضر منتظر ارسال گزارشات تکمیلی از شهرستان‏ها هستیم تا بتوانیم آمار دقیقی از عملکرد این طرح ارائه کنیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.