این مطلب ۷۳ بار خوانده شده
عزالدين

بايد به توليدكنندگان كشاورزي بيشتر توجه شود

خبرگزاری بسیج: رئیس کارگروه کشاورزی،منابع طبیعی و محیط زیست بسیج مهندسین استان سمنان گفت: در بحث انرژی باید به تولیدکنندگان کشاورزی بیشتر توجه شود و به دلیل گران بودن گاز مصرفی در بخش کشاورزی، تولید کننده رقبتی برای توسعه نخواهد داشت و برای حل این مشکل باید چاره‌ای اندیشیده شود.
نسخه مناسب چاپ

:

به گزارش خبرگزاري بسيج از سمنان، حسین عزالدین در جلسه کمیته اقتصادی سازمان بسیج مهندسین استان سمنان که با حضور فرمانده سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در سالن جلسات فرماندهی برگزار شد، در مورد بخش هایی که سرمایه گذاران می توانند وارد شوند و اثر خوبی خواهد داشت، بيان كرد: در استان سمنان می توان با توجه به وجود ظرفیت های خوبی که در حوزه دام و باغات وجود دارد، سرمایه گذاری كرد.

رئیس کارگروه کشاورزی،منابع طبیعی و محیط زیست بسیج مهندسین استان سمنان بيان كرد: استان سمنان ۸ درصد جمعیت کشور را دارا است؛ ولی متأسفانه فقط دو درصد دام کشور را تولید مي‌كند و در استان سمنان شهرستان سرخه به عنوان قطب تولید مرغ محسوب می شود و می توان سرمایه گذاری خوبی روی این موضوع صورت بگیرد.

عزالدين گفت: در بحث انرژی باید به تولیدکنندگان کشاورزی بیشتر توجه شود و به دلیل گران بودن گاز مصرفی در بخش کشاورزی، تولید کننده رقبتی برای توسعه نخواهد داشت و برای حل این مشکل باید چاره‌ای اندیشیده شود.

وي در خصوص پسته دامغان خاطرنشان كرد: پسته دامغان از نظر کیفیت و مرغوبیت در جهان شناخته شده است و با گردش اقتصادی بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان یکی از بهترین محصولات کشاورزی در استان سم باشد و از تولید نندگان باید پشتیبانی صورت گیرد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.