این مطلب ۶۰۶ بار خوانده شده
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمنان:

پیشرفت و تعالی انقلاب اسلامی اولویت فرهنگیان است

خبرگزاری بسیج: مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمنان گفت: یکی از مهمترین اولویت فرهنگیان پیشرفت و تعالی انقلاب اسلامی و فتح قله‏ های علم و دانش است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج در استان سمنان، سعید رضایی در گردهمایی فرهنگیان بسیجی که در حسینیه شهدای سپاه ناحیه سمنان برگزار شد، اظهار کرد: فرهنگیان در همه زمینه ها فرهنگ آفرینی می‏کنند.

وی ادامه داد: اگر قصد جاری کردن فرهنگی را داشته باشیم؛ باید از فرهنگیان آغاز کنیم؛ چرا که منشأ هر فرهنگی آنان هستند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمنان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی روزهای بسیار سخت و غریبی را پشت سرگذاشته و امروز روز عزت و اقتدار ایران است، عزتی که هیچ کشوری انتظار آن را نداشت و ما همه اینها را مدیون شهدای انقلاب اسلامی هستیم.

رضایی اظهار داشت: آموزش و پرورش نیازمند فرهنگیانی است که خواستار پیشرفت انقلاب اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه فرهنگیان هیچگاه صحنه همکاری با سپاه را خالی نکردند و همیشه جز هسته اول سپاه بوده‏اند، گفت: نقش اثرگذار سپاه در دفع توطئه‏های دشمنان بر کسی پوشیده نیست.

همچنين در ادامه استاد حوزه و دانشگاه قم گفت: معلمان که فضای فرهنگی جامعه را پیش می‏برند؛ تأثیر بسزایی در فرهنگ سازی جامعه دارند.

حجت الاسلام علي مصدق اظهار داشت: اگر معلمان که فضای فرهنگی جامعه را پیش می‏برند از ایمان و دیانت کافی برخوردار باشند جامعه مشکلی نخواهد داشت.

وی افزود: اگر بخواهیم جامعه‏ای را از لحاظ فرهنگی ارتقا دهیم باید بر طیف معلمان و مربیان بیشتر سرمایه‏گذاری کنیم؛ چرا که نحوه صحبت و رفتار و حتی ظاهر شما معلمان بر شاگردان تأثیر بسیار دارد.

استاد حوزه و دانشگاه قم تصریح كرد: هر کس خواستار اصلاح شخصی دیگر است باید ابتدا به خود رجوع کند و خود را از حیث آن مشکل اصلاح كند؛ چرا که این امری واجب در بحث امر به معروف و نهي از منكر است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.