این مطلب ۱۷۹۴ بار خوانده شده
کارشناس سیاسی:

تکنولوژی و ارتباطات ابزار هجومی دشمنان در برهه کنونی است

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، ابوتراب کاتبی در نشست بصیرتی که با حضور بسیجیان فرهنگی در حسینیه شهدا سپاه ناحیه سمنان برگزار شد، خطاب به فرهنگیان بیان کرد: شما فرهنگیان رسالت بزرگی برعهده دارید.
نسخه مناسب چاپ

 وی در خصوص سپاه و بسیج نیز بیان کرد: سپاه و بسیج همانند مادر و فرزند هستند که بسیج همیشه در اجرای مأموریت‏ها مادر خود را هیچ گاه تنها نگذاشته است.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به نامگذاری سال ۹۳ با عنوان «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» اظهار داشت: ولایت فقیه امسال را با توجه به موقعیت کشور با کلید واژه فرهنگ آغاز کردند و این به آن معناست که باید همگی توجه خود را نسبت به فرهنگ افزایش دهیم که این مسئولیت بیشتر بر عهده فرهنگیان است.

کاتبی با بیان اینکه فرهنگ پیش نیاز مدیریت جهادی است، گفت: دلیل تاثیر گزاری بیشتر شما فرهنگیان بر فرهنگ کشور را می‏توانیم به ارتباط شما با دانش‏آموزان مربوط بدانیم؛ بنابراین شما فرهنگیان باید طوری با دانش‏آموزان برخورد داشته باشید که از شما الگوپذیر باشند.

وی اظهار داشت: مدرسه دومین خانه امن جوانان و نوجوانان و فرزندانمان محسوب می‏شود؛ بنابراین به بهترین وجه می‏توانیم در این خانه فرهنگ سازی را باید از مدرسه ها آغاز کنیم. 

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: تکنولوژی و ارتباطابات ابزار هجومی دشمن است؛ بنابراین نحوه استفاده از این تکنولوژی یعنی تلفن همراه، اینترنت را باید به دانش‏آموزان و دانشجویان آموزش داده و آنها را از زیان‏های استفاده نادرست مطلع کنیم.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.