این مطلب ۴۳۱ بار خوانده شده
معاون آموزشی آموزش و پرورش شاهرود:

بسیج فرهنگیان نظام صالحین را در قشر فرهنگی با جدیت دنبال می‏کنند

خبرگزاری بسیج: معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شاهرود گفت: بسیج فرهنگیان بصورت منسجم و منظم حلقه‌های صالحین سرگروه‌ها و مربیان را تشکیل می‌دهد و از این نظر جزو فعالان هستیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، نوروز کاویانی در دیدار شورای قشر همفکری بسیج فرهنگیان شاهرود و بسطام با امام جمعه شاهرود در دفتر وی در سخنانی با گرامیداشت ماه مبارک رمضان،ماه خودسازی فردی اظهار کرد: ماه رمضان فرصت مناسبی است که زنگارهای دل خود را در چشمه رمضان و قرآن شست‌وشو دهیم و دوباره خود را بسازیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شورای همفکری بسیج فرهنگیان شاهرود و بسطام گفت: این شورای جلسات خود را به صورت مدون برگزار می‌کند و تلاش دارد تا بتوان از دل این شورا برنامه‌هایی اثرگذار برای قشر فرهنگیان جامعه بروز كند.

کاویانی افزود: توجه به قشر فرهنگی با توجه به سروکار داشتن با نسل‌های نوپای انقلاب مهم است و باید تلاش کنیم با برنامه‌ریزی بتوانیم این قشر اثرگذار جامعه را پشتیباني كنيم.

وی با اشاره به ظرفیت عظیم بسیج در جامعه گفت: بسیج به عنوان قشری عظیم از جامعه که در همه جا نفوذ دارد می‌تواند تاثر خود را به درستی و با توجه به کارکرد و اهداف والای خود بگذارد.

معاون آموزشی آموزش و پرورش شاهرود خاطرنشان کرد: ما باید تلاش کنیم از بسیج جهت هر چه متبلور شده جامعه در بخش‌های گوناگون استفاده کنیم و ما در بسیج فرهنگیان این تلاش را داریم.

وی تصریح کرد: تعلیم و تربیت وظیفه ذاتی فرهنگیان عزیز جامعه ماست و همه ما در هر پست و مقامی در تلاش هستیم تا این وظیفه ذاتی را بتوانیم به نحوه احسنت انجام دهیم.

کاویانی با اشاره به عملکرد بسیج فرهنگیان در عرصه‌های مختلف گفت: بسیج فرهنگیان با برنامه‌های مختلف تلاش می‌کند از نظر معرفتی و بصیرتی فرهنگیان را ارتقا بخشد و برنامه‌های گوناگونی را نیز در این راستا اجرا کرده است.

وی با اشاره به حلقه‌های صالحین بسیج فرهنگیان بیان کرد: بسیج فرهنگیان به صورت منسجم و منظم حلقه‌های صالحین سرگروه‌ها و مربیان را تشکیل می‌دهد و از این نظر جزو فعالان هستیم.

مربی نظام صالحین بسیج فرهنگیان شاهرود افزود: حلقه‌های صالحین در قشر فرهنگی توانسته بسیاری از نیازها را در قشر فرهنگی برطرف كند، اما هنوز با آنچه مد نظر است فاصله داریم و باید تلاش کنیم.

در این دیدار عبدالحسین شعبانعلی مسئول کانون بسیج فرهنگیان شاهرود گزارشی از فعالیت‌های این کانون در ابعاد مختلف برای فرهنگیان بسیجی ارائه كرد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.