این مطلب ۲۱۰۲ بار خوانده شده
مسئول راهبردی سپاه شاهرود:

فرهنگیان قلب تپنده تعلیم و تربیت در جامعه هستند

خبرگزاری بسیج: مسئول راهبردی سپاه شاهرود گفت: فرهنگیان قلب تپنده تعلیم و تربیت در جامعه است و توجه به این قشر ما را از نظر پرورش استعدادهای والا و تربیت دانش‌آموزان تراز انقلاب اسلامی بیمه خواهد کرد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از شاهرود، حسین گرزین در جلسه شورای همفکری و اندیشه کانون بسیج فرهنگیان شاهرود و بسطام که در دفتر امام جمعه شاهرود برگزار شد در سخنانی با تأکید بر اهمیت توجه به ایده‌ها و طرح‌های خلاقانه و ابتکارات آحاد بسیج اظهار کرد: فلسفه تشکیل شورای همفکری و اندیشه بسیج در اقشار مختلف تبادل نظرات و پیشنهادات متخصصین بسیج اقشار برای پیشبرد اهداف اقشار بسیج است.

وی افزود: بسیج پویا و خلاق نخواهد شد مگر با وجود افراد صاحب نظر و صاحب ایده که فعالانه دل در گرو بسیج و ارتقا و پویایی آن دارند و نظرات خود را رائه می‌کنند.

مسئول راهبردی سپاه شاهرود خاطرنشان کرد: شورای همفکری اقشار باید بتواند با رصد برنامه‌ها و ارزیابی آنها نواقص و عیوب و محاسن را استخراج و در جهت اجرا شدن برنامه‌های با کیفیت در آینده تأثیرگذار باشند.

وی بیان کرد: ارائه نظرات و پیشنهادات در اقشار بسیج در جهت شکوفایی برنامه‌ها از دیگر اهداف شوراهای اقشار بسیج است که تأثیرگذاری آنها در قشر خود کاملاً آشکار است.

گرزین با تأکید بر برگزاری جلسات منظم و کاربردی در جهت اهداف سازمان بیان کرد: بسیج فرهنگیان که کانون فعالیت و پویایی جامعه در حال و آینده کشور است باید با توجه به این مهم در جهت پویایی و خلاقیت برنامه‌های تلاش كند.

وی تأکید کرد: بسیج فرهنگیان قلب تپنده تعلیم و تربیت در جامعه است و توجه به این قشر ما را از نظر پرورش استعدادهای والا و تربیت دانش‌آموزان تراز انقلاب اسلامی بیمه خواهد کرد.

گرزین با تقدیر از فعالیت های مسئولین قشر بسیج فرهنگیان شاهرود و بسطام ابراز کرد: این تلاش‌ها در نزد خدا با اجر همراه است و انشاالله تلاش‌های صادقانه شما در جهت اعتلای فرهنگ اسلام در نزد خدا محفوظ خواهد بود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.