این مطلب ۲۵۵۱ بار خوانده شده
استاد حوزه و دانشگاه سمنان:

ايجاد جامعه صالح مهم‌ترين هدف شجره طيبه صالحين است

خبرگزاری بسیج: استاد حوزه و دانشگاه سمنان گفت: تربیت افراد صالح برای نظام و تشکیل جامعه صالحین یکی از اهداف مهم و اساسی شجره طیبه صالحین است.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان سمنان، حجت‌السلام محمد سقائيان در نشست مربيان صالحين شجره طيبه صالحين عشايري كه به همت اين قشر برگزار شد، ضمن بيان اينكه عشاير به دليل نوع زندگي و معيشت با ساير اقشار تفاوت‌هايي دارند و بر اساس همين تفاوت‌هاست كه اقشار بسيج به وجود آمده است، افزود: مي‌بايست متناسب با اين قشر نظام صالحين برنامه‌ريزي شود.

وي با بيان اينكه تربیت افراد صالح برای نظام و تشکیل جامعه صالحین یکی از اهداف مهم و اساسی شجره طیبه صالحین است، خواستار حضور پر تلاش عشایر در این عرصه شد.

اين مربي صالحين بسيج عشايري ادامه داد: تفاوت در ميزان پراكندگي عشاير در بازه هاي زماني ۶ماهه اول و دوم سال، راهكارهاي چگونگي گردآوري و همچنين كيفي‌سازي حلقه‌ها در ييلاقات و استفاده از حداقل زمان ممكن براي انتقال مطالب به مخاطبين از  مهمترين مواردي بود كه در اين نشست مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

سقائيان بیان کرد: ارتقاي روحیه نشاط و شادابی بین آحاد عشایر به ویژه بسیجیان، کمک به جذب و سازماندهی بسیج و تبادل فرهنگ، آئین‌ها و رسوم اقوام و ایلات عشایری از جمله اهداف دیگر این قشر است.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.