این مطلب ۱۰۶ بار خوانده شده
رئيس بسيج سازندگي استان سمنان:

اجراي ۳۲ هزار نفر روز اردوهاي جهادي در سمنان

خبرگزاری بسیج: رئيس بسيج سازندگي استان سمنان گفت: در سال ۹۳ قرار است تعداد ۳۲ هزار نفر روز اردوهای جهادی توسط اقشار مختلف به مناطق روستایی اعزام شوند.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاري بسيج از استان سمنان، جبار دوستمحمدیان در جلسه ستاد پشتیبانی طرح هجرت كه با حضور استاندار و رئيس بسيج سازندگي استان سمنان و فرمانداران شهرستانها و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان و اقشار بسیج در سالن مدیرت بحران استانداری برگزار شد، ضمن ارائه گزارش عملكرد سال گذشته بسيج سازندگي بيان كرد: در سال ۹۲ در زمینه اردوهای جهادی دانشجویان ۴۸ تیم در عرصه‌های مختلف حضور داشتند.

وي از ديگر اقدامات انجام شده بسيج سازندگي در قالب اردوهاي جهادي را اعزام  ۸۲ تیم بسيجي در عرصه اقتصاد مقاومتی، اعزام ۸۶ نفر از بسيج مهندسين جهت فعاليت در بخش صنعت،اعزام ۸۲ نفر از متخصصین در بخش کشاورزی برای خدمات رساني به روستائيان و اعزام ۷۳۲ روحانی از بسیج طلاب را در بخش فعاليت‌هاي مذهبي عنوان كرد.

رئيس بسيج سازندگي استان سمنان با اشاره به اينكه ۱۲ هزار و ۱۰۱ نفر در اردوهاي يك روزه جهادي حضور داشته‌اند، افزود: مرمت بیش از ۲۰۴ مدرسه در طرح هجرت سه، برپايي دو بيمارستان صحرايي، اعزام ۱۰۱ تيم پزشكي متشكل از ۹۸۰ نفر پزشك متخصص به مناطق محروم از ديگر اقدامات بسيج سازندگي در سال ۹۲ بوده است.

دوستمحمديان خاطرنشان كرد:‌ در مجموع ۳۱ هزار و ۱۱۱ نفر از دانشجويان، پزشكان و اقشار مختلف در اردوهاي جهادي در عرصه‌هاي مختلف بهداشتي، صنعتي، كشاورزي، فرهنگي، مذهبي و ... به مناطق محروم اعزام شده‌اند.

وي گفت: در سال ۹۳ قرار است تعداد ۳۲۰۰۰ نفر روز اردوهای جهادی توسط اقشار مختلف به مناطق روستایی اعزام شوند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.