این مطلب ۲۲۰ بار خوانده شده
استاندار سمنان:

عوامل توسعه اقتصادی شناسایی شود

خبرگزاری بسیج: استاندار سمنان گفت: اقتصاد مقاومتی شعار نیست؛ باید عوامل توسعه اقتصادی در هر منطقه را شناسایی کنیم و زمینه رشد آن را فراهم کنیم.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش خبرگزاري بسيج از استان سمنان، محمد وكيلي در جلسه ستاد پشتیبانی طرح هجرت كه با حضور فرمانده سپاه استان سمنان، رئيس بسيج سازندگي استان سمنان، و فرمانداران شهرستانها و مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان و اقشار بسیج در سالن مدیرت بحران استانداری برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات سردار استادحسینی بيان كرد: سپاه توان بكارگيري ۳۲ هزار نفر روز اردوي جهادي را دارد و روئسای محترم دستگاه های اجرایی از این پتانسیل می‏توانند نهایت استفاده و بهره برداری را با توجه به محدودیت‏ها و کمبود اعتبارات انجام دهند.

وي افزود: برای استفاده از این توان باید مسئولان با هم رقابت داشته باشند و باید برای این فعالیت‌ها اولویت‌بندی شود که می‌توان دو عامل کارهای معنوی و فرهنگی اردوها و فعالیت های عمرانی را مؤثر دانست.

استاندار سمنان با بيان اينكه اولويت نخست را در استان سمنان توجه منابع طبیعی و محیط زیست در استان عنوان کرد و افزود: منابع طبیعی و محیط زیست در استان به شدت آسیب دیده است.

وکیلی گفت: دومین اولویت آب بهداشتی است که در بعضی از نقاط استان تهدید کننده است و باید با کمک گروه‏های جهادی و  آموزش های لازم به آنها و با نظر کارشناسی دستگاه‏های اجرایی این مهم  نیز مورد توجه جدی قرار گیرد.

 وی در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: اقتصاد مقاومتی شعار نیست؛ باید عوامل توسعه اقتصادی در هر منطقه را شناسایی کنیم و زمینه رشد آن را فراهم کنیم.

استاندار سمنان تصریح کرد: اگر دانش اقتصادی ارتقا یابد، باعث تحول اقتصادی می‏شود و در روستاها باید توانمندسازی توسط طرح هجرت انجام بگیرد و سبب هم افزایی و ارزش افزوده اقتصاد روستاها شود.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.