این مطلب ۱۱۹ بار خوانده شده
مدیر آموزش و پرورش شهرستان میامی:

طرح هجرت ۳ نمونه بارز حضور جوانان در عرصه سازندگی است

خبرگزاری بسیج: مدیر آموزش و پرورش شهرستان میامی گفت: طرح هجرت۳نمونه بارز حضور جوانان درعرصه سازندگی است.
نسخه مناسب چاپ

 

به گزارش خبرگزاري بسيج از ميامي، عباس صائمی در نخستين جلسه طرح هجرت ۳با حضور اعضاء این طرح درسالن اجتماعات اداره آموزش وپرورش شهرستان میامی برگزار شد، بيان كرد: شناخت جوانان و استفاده مطلوب آنها از اوقات فراغت یکی از دغدغه های مهم مسئولان مربوطه باید باشد.

وی افزود: توجه به طرح هجرت ۳درکنار برگزاری کلاس های اوقات فراغت یکی از عوامل مهم درآموزه های مختلف برای جوانان محسوب می شود.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان میامی در ادامه به تشریح اهداف طرح هجرت ۳ و دستاوردهای آن پرداخته و افزود: طرح هجرت ۳که با همکاری بسیج سازندگی انجام می شود و در کنار پایگاه های اوقات فراغت می تواند نمونه بارز از حضور جوانان در عرصه سازندگی کشور باشد.

صائمی گفت: باید از تجربیات این طرح در سالهای گذشته استفاده کرده و سازماندهی امور به صورت بسیار مطلوب و با توجه به شعار امسال که مزین به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی ومدیریت جهادی است، انجام شود.

عباسعلی خواجه، معاونت پرورشی اداره آموزش وپرورش شهرستان میامی در ادامه این جلسه گفت: طرح هجرت طرحی است که مقام معظم رهبری دستور تشکیل آن را دادند و با مشارکت فعال دانش آموزان شکل گرفته است.

وی تأکید کرد: مشکل عمده طرح هجرت در سال گذشته کاهش اعتبارات بوده است با این حال این طرح با مشارکت اولیاء و خیرین و استفاده از مکانات موجود در حد خوبی برگزار شد.

در پایان جلسه اعضای در مورد وظایف و مسئولیت ها خود توجیه و در مورد تأمین اعتبارات مدارس مجری طرح و مراسم افتتاحی بحث و تبادل نظر شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.