این مطلب ۱۹۸ بار خوانده شده
رئیس بسیج سازندگی شاهرود خبر داد:

برگزاری اردوهای جهادی بسیج دانش‌آموزی در منطقه طرود

خبرگزاری بسیج: رئیس سازمان بسیج سازندگی شاهرود از برگزاری اردوهای جهادی بسیج دانش‌آموزی در منطقه طرود بعد از ماه مبارک رمضان خبر داد.
نسخه مناسب چاپ

محمدمهدی اسماعیلی امروز در گفت‏ و‏گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در شاهرود در حاشیه جلسه هماهنگی اردوهای جهادی بسیج دانش‏آموزی شاهرود که با حضور مسئولان در بخشداری مرکزی شاهرود برگزار شد، با بیان اینکه اردوهای جهادی بسیج دانش‌آموزی در منطقه طرود از بعد از ماه مبارک رمضان آغاز می‏شود، اظهار کرد: در اردوهای جهادی، سه مدرسه ابتدایی و متوسطه دوره اول و دوم طرود مورد مرمت و بهسازی قرار می‏گیرند.

اسماعیلی افزود: در این اردوها، در مجموع ۲۱۰ نفر روز کار انجام خواهد شد و بیش از ۳۰ دانش‏آموز بومی منطقه در این اردوها به‌کارگیری می‏شوند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی شاهرود با اشاره به طرح هجرت سه مدارس شاهرود نیز گفت: از ابتدای تابستان، برنامه طرح هجرت سه در مدارس شاهرود و بسطام آغاز شده و بیش از ۷۰ دانش‏آموز در قالب این طرح مشغول مرمت، بهسازی و زیباسازی مدارس تعیین شده هستند و کار همچنان با حدیت دنبال می‏شود.

اسماعیلی با بیان اینکه هر ساله بسیج دانش‏آموزی و آموزش و پرورش با همکاری بسیج سازندگی این برنامه را اجرا می‏کنند، اظهار کرد: در چندین سالی که این طرح انجام می‏شود، مدارس بسیاری بهسازی و مرمت شده است و دانش‏آموزان نیز از شرکت در این طرح استقبال می‏کنند.

وی با تقدیر از همکاری بخشداری مرکزی شاهرود در اجرای برنامه‏های سازندگی در مناطق محروم شاهرود اظهار کرد: تعامل و همکاری ما در جهت رفع محرومیت و کمک به آبادانی مناطق محروم است و باید با همکاری و تعامل تلاش کنیم ایرانی آباد داشته باشیم.

بخشدار مرکزی شاهرود نیز با استقبال از اردوهای جهادی دانش‏آموزی در روستاها گفت: حضور دانش‏آموزان در مناطق محروم و کمک به ساخت و ساز مدارس کار برای شایسته و اثرگذاری است که باید از آن پشتیبانی کرد.

علی رضوانی افزود: ما هر کمکی که در جهت اجرای این طرح در دهستان طرود باید انجام دهیم وظیفه خود دانسته و از آن استقبال می‏کنیم و مسئولان محلی را در این خصوص توجیه و ترغیب می‏کنیم.

در این جلسه مقرر شد در جهت تأمین آب اردوهای جهادی و همچنین هماهنگی با مسئولین محلی بخشداری اقدامات لازم را انجام دهد و بسیج سازندگی و بسیج دانش‏آموزی و آموزش و پرورش در جهت اعزام نیروی کار و مشخص کردن عرصه‏ها برای اردوهای جهادی دانش آموزی اقدام کنند.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.