این مطلب ۲۲۶۱ بار خوانده شده

سومین گروه جهادی دانشگاه آزاد به منطقه محروم نردین کالپوش میامی اعزام شد

خبرگزاری بسیج: مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهرود گفت: يك گروه جهادی متشكل از دانشجويان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود نيز به منطقه محروم کالپوش روستای نردین شهرستان میامی اعزام شدند.
نسخه مناسب چاپ

محمد جلیلی در حاشیه اعزام این گروه به مناطق محروم کالپوش به خبرنگار خبرگزاری بسیج در استان سمنان بیان کرد: اين سومین گروه جهادی دانشجویان بسیجی است كه از دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود دانشکده علوم پزشکی این دانشگاه به روستای نردین بخش کالپوش شهرستان میامی اعزام شدند.

وی افزود: این گروه ۳۵ نفره برادر در مدت دوازده روز حضور در این روستا علاوه بر برنامه‌های فرهنگی هنری ورزشی و عملی کلاس‌های بهداشت خانواده و فردی نیز برای روستائیان برگزار می‌کنند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهرود با اشاره به اعزام گروه جهادی خواهران به منطقه محروم دشت شاد تصریح کرد: گروه جهادی دانشکده علوم قرآنی شاهرود به استعداد ۲۵ نفر خواهر به روستای دشت شاد بخش کالپوش میامی اعزام شدند.

جلیلی بیان کرد: این گروه جهادی خواهر صبح امروز با بدرقه مسئولین دانشکده علوم قرآنی و بسیج دانشجویی شاهرود به روستای محروم دشت شاد اعزام شدند.

وي اظهار کرد: این خواهران دانشجويی بسیجی در مدت ۱۲ روز حضور خود در این روستا به برنامه‌های قرآن، فرهنگی و علمی برای خواهران خواهند پرداخت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهرود با بیان اینکه اعزام اردوهای جهادی در طول ماه مبارک رمضان نیز ادامه دارد، افزود: با توجه به استقبال چشمگیر دانشجویان برای اعزام به اردوهای جهادی در طول ماه مبارک رمضان نیز این اردوها با حضور دانشجویان در مناطق محروم بخش کالپوش دنبال خواهد شد.

دسته بندی اقشار: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.